Коротка інформація про курорт Яремче
Яремче • Ворохта • Микуличин • Поляниця – Буковель • Татарів • Яблуниця

Адміністративний поділ: Україна. Івано-Франківська область

Яремче – місто обласного підпорядкування (має 4 мікрорайони: Центр, Дора, Ямна, Багрівець)

Курорт Яремче складається з поселень: Яремче, Ворохта, Микуличин, Поляниця (курорт Буковель), Татарів, Яблуниця

Яремче (стара назва – Яремча: до 2006р.) – Гірський кліматичний курорт, найвідоміший туристичний центр Івано-Франківської області, який знаходиться на висоті 550-585 м. над рівнем моря.

До Яремчанської міської ради відносяться – смт. Ворохта, с. Микуличин, с. Татарів, с. Поляниця (туристичний комплекс Буковель), с.Яблуниця, с.Вороненко з населенням 22 000 чол. Курорт Яремче розташований на території Карпатського національного природного парку.

День міста Яремче – останню неділю липня.

курорт Яремче перекриває територію Карпатського національного парку (НПП) – він був створений в 1980 р на площі 50495 га – охоплює територію в межах абсолютних висот 500-2061 м. північніше Чорногірського хребта до м.Яремче, вздовж р. Прут і західних приток р. Чорний Черемош (протяжність з півночі на південь – 55 км., Із заходу на схід – 20 км.). Карпатський НПП – своєрідний природно-рекреаційний комплекс.

Історія – перші згадки (Дора – в 1618 р, Ямна – в 1618 р, Яремче – в 1787 р). Територія м.Яремче становить 11470 гектарів. і простягається на 12 км. вздовж автомобільної траси «Івано-Франківськ – Рахів».

Населення – м.Яремче (8 тис.чол.)

Мобільні оператори: Київстар, LifeCell, Vodafone.

Телефонний код м. Яремче: (+38 034 34).

Поштовий індекс м. Яремче: 78500.

Яремче має природний ландшафт.

Найближчі гори в околицях Яремче – г.Явірник-Горган (1432 м.), г.Маковіца (985 м.), г.Велика Рокита (1100 м.), г.Довбушанка (1755 м.), г.Синячка (1401 м.).

Річка на якій розташоване місто – Прут (одна з найбільших на Гуцульщині, довжина – 910 км.). Притоки р.Прут – Жонка, Багрівець, Черногірчік, Кам’янка, Явірник, Боярський.

Водоспади знаходяться на прилеглій території – Пробій, Жонка, Дівочі сльози.

Зони відпочинку м.Яремче – «Вольєри» (олені, козулі), водоспади, гори, ліс.

Готель “Водоспад” в Яремче, Клубний відпочинок в Карпатах – це сімейний відпочинок і корпоративні заходи поруч з Буковелем!