Клімат в Буковелі

Клімат на курорті помірно континентальний зі сніжними зимами і теплим літом. Буковель з усіх боків оточений горами, які захищають його від холодних вітрів, завдяки чому Буковель має самі ідеальними умовами для лижного катання взимку і піших або велопрогулянок влітку. Гірськолижний сезон в Буковелі досить тривалий і триває з листопада по квітень, в цей час температура на схилах Буковеля зазвичай -5…-7˚С. А влітку в середньому температура на курорті 20…25˚С.

Відпочинок в Буковелі

Буковель – це гірськолижний та SPA-курорт, який вважається одним з кращих в Україні місць як зимового, так і літнього відпочинку, а все тому, що він відрізняється сервісом європейського рівня і кращими в країні лижними трасами. Незаймана природа, чисте гірське повітря, і краса карпатських гір максимально сприяють відмінному відпочинку і оздоровлення.

Створений в 2001 році, курорт Буковель, може похвалитися лижними трасами, обладнаними на професійному рівні і розвиненою інфраструктурою. Спуски здійснюються з п’яти вершин: гори Бабин Погар (1478 м), Бульчінохі (1455 м), Довгої (1372 м), Чорної Клеви (1241 м) і Буковель (1139 м). Працюють 14 підйомників і мультиліфт для дітей. На Буковелі діє 61 траса для катання, з них:

  • 8 для професіоналів (чорних);
  • 41 середніх за рівнем складності (червоних);
  • 12 для новачків (синіх).

Загальна протяжність трас становить близько 50 кілометрів, всі спуски обладнані сніговими гарматами і обладнанням, утрамбовуючим сніг. Освітлення на деяких трасах дозволяє кататися і в нічний час. Всі спуски пов’язані між собою і катаючись на них туристи мають приголомшливу можливість милуватися панорамами зимових Карпат.

На курорті працює лижна школа або школа сноубордингу, в якій новачки зможуть навчитися стояти на лижах і кататися як професіонали, і звичайно тут подбали про Ваших дітей, їм допоможуть навчитися кататися в спеціальній дитячій лижній школі. Навчання проводять кваліфіковані тренери на синіх схилах для новачків, що гарантує безпеку для початківців лижників. У Буковелі працює медпункт, і всі власники абонементів застраховані.

Також на курорті проводять екстрим-фестивалі – це відкриті чемпіонати серед аматорів і ветеранів з гірських лиж; змагання з джиббінг (катання на сноуборді по перилах), в яких можуть брати участь всі бажаючі віком від 16 років.

Після активного відпочинку на курорті Буковель Ви зможете розслабитися в нашій SPA зоні, посидіти біля каміна або в барі, а також пограти в більярд. Чекаємо Вас в нашому готелі “Водоспад”! Ми допоможемо організувати Ваше дозвілля відповідно до любих Ваших побажань!

Курорт Буковель – незабутній відпочинок в Карпатах. Відпочинок в Буковелі – краще, що може подарувати природа карпатських гір!

Місцеположення: Готель "Водоспад", Яремче, Карпати