Літній відпочинок в Карпатах відкриє вам казкову красу гірських вершин. Стародавні ялинки, чисті гірські річки, прозорі озера, вируючі водоспади – все це є в одному куточку під назвою Карпати.

Відпочинок в Карпатах влітку – це найсвіжіше в Україні повітря. Карпати – найбільш екологічно чистий регіон України, це куточок дикої, незайманої природи. Літній відпочинок в Карпатах – ідеальний варіант, який дозволить поєднати активний відпочинок і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів і обов’язково принесе оздоровлення та зміцнення організму. Ціни на відпочинок в Карпатах влітку-найнижчі. Відпочинок в Карпатах зарядить вас в бадьорістю і здоров’ям на весь рік. Літня відпустка, проведена в Карпатах, стане незабутньою і буде ще багато місяців повертатися до вас приємними спогадами.

Літній відпочинок в Карпатах – це відпочинок на лоні незайманої природи, серед чистих річок і неповторних гірських вершин. Кришталеві гірські озера, рибалка, карпатські смереки (ялинки), цілюще гірське повітря – все це чекає вас в Карпатах.

Наш затишний готель розташований в Яремче – місті, розташованому в Івано-Франківській області, і знаходиться на висоті 585 метрів над рівнем моря, на березі річки Прут. Таке розташування по праву робить це місце нізкогірним кліматичним курортом. З усіх куточків України та зарубіжжя мандрівники приїжджають на оздоровлення та відпочинок в це чудове місце. Казкові пейзажі ваблять туристів за новими відчуттями, розвагами та душевним заспокоєнням.

Також через Яремче пролягає дорога до найвищої гірської вершини України – гори Говерли (2061 м), яку, при бажанні, може підкорити кожен!

Цікавинки Яремче

Серед безлічі пам’яток цього чудового міста варто виділити:

  • дерев’яну Михайлівську церкву (Чуда Архістратига Михаїла), яка була побудована в 1844 році;
  • скелі Олекси Довбуша, є дуже популярним туристичним маршрутом (“Стежка Довбуша”), до того ж, розташовані в безпосередній близькості від нашого готелю;
  • водоспад Пробій, мальовничий водоспад на річці Прут, який знаходиться в центі Яремче;
  • міні-зоопарк, був створений в 1992 році, і являє собою відкритий вольєр з оленями, козулями, дикими кабанами зі своїм численним вивідному і багатьма іншими місцевими тваринами;
  • водоспад Дівочі сльози, розташований на гірській річці Жонка, неподалік від міста;
  • Петропавлівська церква – наймолодша в Яремче (церква Св. Апостолів Петра і Павла при монастирі Св. Андрія);
  • дерев’яна Іллінська церква (багатоярусна церква Св. Пророка Іллі) побудована в 1937 році;
  • дерев’яна Успенська церква (церква Успіння Пресвятої Богородиці) побудована в 1884 році;
  • і, звичайно, колоритний національний ринок, розташований над водоспадом.

Також Ви можете відвідати розташовані неподалік курорти – Драгобрат, Буковель, Яблуниця і Ворохта. Доїхати до них не складно – або ми можемо організувати для Вас трансфер, а також екскурсії, або самостійно (з автостанції ходять маршрутки і автобуси).

Любителям зеленого туризму ідеально підійде відпочинок в Карпатах влітку і восени. На літній відпочинок в Яремче можна сходити за грибами та ягодами, а також прогулятися на конях або пішки по хвойних лісах і горах. Також літній відпочинок в Карпатах – це велосипедні прогулянки, рафтинг і пізнавальні екскурсії.

У готелі “Водоспад”, Яремче для чудового відпочинку є все необхідне:

Кращий відпочинок в Карпатах влітку! Поспішайте отримати незабутні враження від літнього відпочинку в Карпатах!

Місцеположення: Готель "Водоспад", Яремче, Карпати