Корпоративний відпочинок запорука міцного колективу та злагодженої роботи!

Обов’язкова умова злагодженої роботи колективу – корпоративний відпочинок! Тільки при неформальному спілкуванні співробітники можуть ближче пізнати один одного, знайти спільну мову, що безсумніву допоможе в полегшенні подальшої роботи Вашої компанії! А якщо це корпоративний відпочинок в Карпатах, на природі і в віддаленні від офісних приміщень – він буде набагато ефективнішим і допоможе проявити колективу свої кращі якості! Ось саме тому активне проведення часу – це і є справжній корпоративний відпочинок!

Організація корпоративів

Наші співробітники організовують Ваш корпоратив найкращим чином. Ми можемо запропонувати організацію цікавих екскурсій, різноманітних походів і заходів активного відпочинку. У нашому готельному комплексі “Водоспад” до Ваших послуг: альтанки і мангал на природі, камінний зал, басейн і сауна, більярд і дартс, тренажери і дитяча кімната, для співробітників з дітьми, а також 2 конференц-зали для проведення тренінгів, конференцій та навчання Вашого колективу.

Чекаємо Вас в гостинних Карпатах!

Корпоративний відпочинок в Карпатах згуртує Ваш колектив і допоможе в роботі! Організація конференцій та корпоративів – все що потрібно для колективного відпочинку!

Місцеположення: Готель "Водоспад", Яремче, Карпати